مقالات

1

کنترل فاصله اجتماعی با گیت های تورنستیل

شکی نیست که COVID-19 چالش های زیادی را ایجاد کرده است مانند بسیاری از قفل ها و دوری از عزیزان. یکی از بزرگترین تغییرات ، حفظ فاصله اجتماعی در هر مکان عمومی.

ادامه مطلب
1

درب های اتوماتیک برای اتاق های تمیز

به عنوان یک فضای مهم برای تعدادی از صنایع مانند داروسازی ، مهندسی زیستی ، الکترونیک و مکانیک میکرو ، یک محیط اتاق تمیز نیازهای سختگیرانه ای مانند فشار ، کنترل .

ادامه مطلب
1

درب اتوماتیک پارکینگی

امروزه استفاده از درب اتوماتیک پارکینگی جای خود را بین افراد پیدا کرده و به طور گسترده ای از این درب ها در منازل و شرکت ها و سازمان ها استفاده می کنند.

ادامه مطلب
1

انواع درب های اتوماتیک

همان طور که می دانیم دنیا به سمت تکنولوژی پیش می رود و تمامی کارها از حالت دستی بیرون امده و با کمک تکنولوژی روز انجام می شوند.

ادامه مطلب
1

هر آنچه باید درباره درب اتوماتیک بدانید

درب اتوماتیک در مکان های خاص نظیر مکانهای نظامی یا دربهای اتوماتیک آزمایشگاهها و جاهایی که به امنیت بیشتری نیاز دارند کاربرد دارد.

ادامه مطلب
1

درب اتوماتیک لولایی

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی بیشتر در مکان هایی کاربرد دارد که به دلیل عرض کم به عرض بیشتری برای بازشدن نیاز دارند.

ادامه مطلب
1

درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای یکی از انواع درب اتوماتیک محسوب می شود اکثر افراد درباره درب اتوماتیک مطالبی را خوانده اند یا از نزدیک با کارکرد و ویژگی های آن آشنا شده اند.

ادامه مطلب
1

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای با بهره گیری از دانش روز یکی از بهترین تولیدات در حوزه درب های اتوماتیک به شمار می آید، این درب ها بیشتر در بیمارستان ها، بانک ها و... کاربرد دارند.

ادامه مطلب
1

انواع موتور کرکره برقی

نوعی درب اتوماتیک است که از پانل های فلزی جنس فولاد ضد زنگ با روکش آلومینیوم ساخته شده است که برای ورودی های مختلف و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب
1

انواع کرکره برقی

کرکره برقی نوعی درب اتوماتیک است که مورد استفاده در درب و پنجره ها می باشدکه بوسیله صفحات افقی ب یکدیگر متصل شده اند.

ادامه مطلب
1

کرکره برقی پلی کربنات شفاف

کرکره برقی پلی کربنات شفاف، پرکاربرد ترین نوع تیغه کرکره برقی بعد از کرکره برقی آلومنیومی می باشد. که مناسب برای مکان هایی مانند بانک ها، صرافی ها، طلا فروشی ها و....

ادامه مطلب
1

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

سالهای بسیار زیادی از ساخت درب اتوماتیک شیشه ای در جهان نزدیک به 100 سال می گذرد که ساخت درب اتوماتیک شیشه ای و تعمیر آن در گذشته به صورت انحصاری در اختیار کشور های اروپایی قرار داشت.

ادامه مطلب
1

در شیشه ای کشویی

همانطور که میدانید امروزه بسیاری از مکان های مسکونی ، اداری و تجاری از شیشه ها در اندازه های مختلفی ، به منظور رفع نیاز های خود ، استفاده می کنند.

ادامه مطلب
1

نصب و تعمیرات کرکره برقی

چگونه انتخاب کنیم ؟ چه پارامتر هایی را قبل از خرید کرکره باید بسنجیم ؟ مهمترین عوامل تعیین کننده در خرید کرکره ها نیاز های شماست.

ادامه مطلب