کنترل فاصله اجتماعی با گیت های تورنستیل

شکی نیست که COVID-19 چالش های زیادی را ایجاد کرده است مانند بسیاری از قفل ها و دوری از عزیزان. یکی از بزرگترین تغییرات ، حفظ فاصله اجتماعی در هر مکان عمومی است. نزدیک شدن بیش از حد با شخصی که از خانواده شما نیست می تواند باعث نگرانی و اضطراب زیادی شود.
به نظر می رسد این ویروس ممکن است مدت زمان طولانی تری از آنچه پیش بینی می شد در اینجا باشد. این بدان معناست که اقدامات فاصله اجتماعی نیز برای مدت طولانی تری وجود خواهد داشت. حفظ این اقدامات می تواند برای شرکتها و سازمانهای بزرگی که مرتباً درهای خود را به روی عموم باز می کنند دشوار باشد. به عنوان مثال استخرهای شنا ، سینما و فرودگاه ها همه مکان های عمومی هستند که باید فاصله اجتماعی را به طور موثر و ایمن اجرا کنند. اینجا جایی است که دروازه های تورنسیل است می تواند همه تفاوت را برای این مشاغل ایجاد کند.
تورنستیل ها یک راه حل هوشمندانه برای اطمینان از ورود سفارش یافته جمعیت زیادی به یک مرکز هستند. آنها یک راه حل ساده برای مشتریان و کارمندان برای ورود به یک فرض هستند. در حالی که یک فاصله راحت و ایمن از یکدیگر را حفظ می کنند.

گیت های تورنستیل چیست؟


دروازه گردان است که به سادگی یک پست با سلاح motionally چرخش در یک گذرگاه، اجازه می دهد جمعیت به از طریق در پا، یک به یک عبور کنند. دو نوع اصلی از دروازه های گردان وجود دارد ، موتور محرک و الکترو مکانیکی. مدل های موتور محرک توسط یک عابر پیاده فعال می شوند که خودشان بازوها را از مسیر خارج می کنند. این دروازه های چرخشی پیچ عابر پیاده با تاب دستی از مکانیزم فنر برای اطمینان از بسته شدن خودکار دروازه به محض عبور عابر پیاده از داخل استفاده می کنند. این امر نیاز به پرسنل امنیتی را از بین می برد و آرامش خاطر را به عنوان یک عنصر ایمنی اضافی فراهم می کند.
همچنین تورهای اتوماتیک موتور گردان و دروازه های گردان الکترو مکانیکی وجود دارد که دارای مکانیزم رهاسازی است. که از طریق کارت خوان ، صفحه کنترل ، دستگاه کار با سکه ، سیستم بلیط یا روش دیگری مطابق با نیازهای فردی تحریک می شود. با این کار تماس با دروازه گردان از بین می رود ، در عوض هنگام تأیید ورودی ، بازوها به طور خودکار حرکت می کنند. این یک ویژگی بسیار ارزشمند در طول همه گیری است. تا خطر گسترش عفونت از طریق لمس را کاهش دهد - به خصوص اگر مشتری دستکش به دست نداشته باشد.

ساده برای استفاده از گیت های سوئیچ عابر پیاده


یکی از بهترین مواردی که در مورد استفاده از گیت های گردان وجود دارد. سادگی و قابلیت استفاده آسان آنها است. مکانیزم های محرکه و الکترو مکانیکی به طور خودکار کار می کنند. این امر باعث می شود جریان مداوم تردد عابر پیاده بدون هیچ سر و صدا و تلاش حفظ و کنترل شود. مکانیسم خودکار توسط یک دستور معتبر یا نزدیک شدن به سنسورهای حرکت فعال می شود. و همچنین خود به خود بسته می شود. بنابراین نیاز به تماس انسانی یا نگهداری مداوم را ریشه کن کنید.
این دروازه های چرخشی عابر پیاده وقت و تلاش خود را صرف هدایت مشتری به داخل و خارج از یک ساختمان شلوغ می کند. آنها نصب كاملي براي كنترل جريان ترافيك عابر پياده براي حفظ قوانين فاصله گذاري اجتماعي مناسب هستند.

آرامش ذهن با تورنسکت های مدرن


هر کجا که جمعیت زیادی دور هم جمع شوند ، به خصوص در این مواقع دشوار و بی سابقه ، وحشتناکی وجود دارد. دروازه های تورنستیل نصب خوبی برای حفظ آرامش روانی هم برای مشتریان و هم برای صاحبان مشاغل است. تورنستیل ها حاوی نقاط عملیاتی خدماتی مانند چراغ های سیگنال برای کاربران هستند. که نشان می دهد بازوها آزاد شده اند و عابران پیاده می توانند از آن عبور کنند. این تضمین می کند که مردم قبل از شروع آزاد شدن ، دروازه را از دست نخواهند داد. یا سعی می کنند از طریق دروازه تاب پیاده عبور کنند.